Kalamarjal ja teemandipuudril põhinev sari

Uued Pulanna komplektidUued Pulanna komplektid

Kirjeldus

Pulanna kosmeetikavahendite tootjad ei seisa paigal. Viimane areng – see on sari, mis põhineb kalamarjal ja teemandipuudril. Pulanna uue seeria vananemisvastase kreemi, seerumi ja mitsellaarse vee koostises olevad teemandipuudri mikroosakesed aitavad säilitada naha toonust, uuendavad rakke, siluvad naha reljeefi ja aeglustavad vananemisprotsessi.

Teemandipuudril on raviomadused, see stimuleerib mikrotsirkulatsiooni ja parandab naha välimust. Pärast 4-nädalast kalamarjal ja teemandipuudril põhinevate kosmeetikatoodete kasutamist ning pärast uuenemise täistsükli möödumist, omandab nahk elastsuse ja ühtlase jume, mis on omane noortele.
Nagu teada, vastutab naha nooruse ja elastsuse eest kollageen, mis muudab meie naha ilusaks, vastupidavaks ja pringiks. Kuid kollageenisisaldus vanusega väheneb, mis viib soovimatute kortsukeste tekkimiseni.

Üks kalamarja peamisi omadusi on võime aktiveerida kollageeni tootmist, mis võimaldab nahal püsida kauem noor ja elastne.

Lisaks stimuleerivad kalamarjas sisalduvad vitamiinid ja mineraalained naharakkude taastumist, aktiveerivad ainevahetust ja blokeerivad vabu radikaale. Kalamarja ekstrakt pehmendab, niisutab ja kaitseb nahka agressiivsete keskkonnamõjude vastu.

Soovitatav 35-aastastele ja vanematele. Kõikidele nahatüüpidele.

Loe edasi