Kasutustingimused

Klientide teenindamine

Pöörduge julgesti meie poole, kui teil tekib küsimusi meie veebilehelt ostude tegemisel.

Võtke meiega ühendust e-posti aadressil [email protected].

Vastame teie kirjale ühe tööpäeva jooksul. Tööpäeviti kell 11.00–18.00 saab meiega ühendust võtta ka telefonil +372 5558 9474.

Ostmine

Veebipoest Pulanna on äärmiselt lihtne oste teha. Valige välja soovitud kaubad ja pange need oma ostukorvi. Seejärel sisestage isikuandmed ning valige kohaletoimetamise ja tasumise moodus. Tellimuse kinnitus saadetakse teile e-posti teel.

Tasumine

Pulanna veebipoes saab ostude eest tasuda pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danskebank, Krediidipank), krediitkaardiga või pangaülekandega.

Tasumine toimub turvalises keskkonnas väljaspool veebipoodi. Pangalingi kaudu või pangaülekandega tasumine toimub vastava panga turvalises keskkonnas, krediitkaardiga tasumine aga turvalises maksekeskkonnas Maksekeskus.

Pulanna veebipoel puudub juurdepääs kliendi pangaandmetele ja krediitkaardile.

Pangaülekanne

Maksekorralduse lahtrisse “selgitus” kirjutage tellimuse number.

Pangaandmed

PankAmetlikud pangakontaktidSaajaKonto
SEBAmetlikud pangakontaktidPulanna Kosmeetika OÜEE301010220099055014
SwedbankAmetlikud pangakontaktidPulanna Kosmeetika OÜEE762200221045524760

Tagastamine ja ümbervahetamine

Teil on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada.

Kauba ja selle pakendi seisukord peab vastama esialgsele seisukorrale. Tagastada saab üksnes originaalpakendis ja kasutamata kaupa. Tagastatavale kaubale tuleb kindlasti lisada arve-saateleht, mis kujutab endast garantiitunnistust.

Tagastatud kauba eest kantakse raha üle pangaülekandega kahe kuni kuue päeva jooksul. Raha tagastamise kiirendamiseks märkige tellimuse blanketile oma arvelduskonto number.

Tagastamisaadress

Pulanna Kosmeetika OÜ
Paavli 4
10412 Tallinn
Eesti

Maksevõimalused

Pulanna veebipoes saab ostude eest tasuda pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danskebank, Krediidipank), krediitkaardiga või pangaülekandega.

Tasumine toimub turvalises keskkonnas väljaspool veebipoodi. Pangalingi kaudu või pangaülekandega tasumine toimub vastava panga turvalises keskkonnas, krediitkaardiga tasumine aga turvalises rahvusvahelises maksekeskkonnas Stripe, ESTO, Maksekeskus.

Pulanna veebipoel puudub juurdepääs kliendi pangaandmetele ja krediitkaardile.

Õigusteave

Kõiki Pulanna veebipoest kaupade ostmisel tekkivaid õigussuhteid reguleerivad Eesti Vabariigi võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja muud õigusaktid.

Isikuandmete töötlemine

Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

Veebipoel Pulanna on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel www.pulanna.ee

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.