Privaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemine

Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

Veebipoel Pulanna on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel www.pulanna.ee

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

Maksevõimalused

Pulanna veebipoes saab ostude eest tasuda pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danskebank, Krediidipank), krediitkaardiga või pangaülekandega.

Tasumine toimub turvalises keskkonnas väljaspool veebipoodi. Pangalingi kaudu või pangaülekandega tasumine toimub vastava panga turvalises keskkonnas, krediitkaardiga tasumine aga turvalises maksekeskkonnas Maksekeskus.

Pulanna veebipoel puudub juurdepääs kliendi pangaandmetele ja krediitkaardile.

Õigusteave

Kõiki Pulanna veebipoest kaupade ostmisel tekkivaid õigussuhteid reguleerivad Eesti Vabariigi võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja muud õigusaktid.