Sari kuldjuure baasil

Uued Pulanna komplektidUued Pulanna komplektid

Kirjeldus

Sari kuldjuure baasil on kosmeetikumide sari, mille põhikomponendid on selliste unikaalsete taimede ekstraktid, nagu baikali tihasheina juur ja ženšenn. Idamaises ravimtaimede hierarhias on baikali tihashein kõrvuti þenðenniga neljandal kohal. Idamaine meditsiin kasutab oma praktikas baikali tihasheina edukalt juba aastasadu.

See sisaldab üle 100 flavonoidide liigi. Nende hulgas on olulisimad baikaliin ja baikaleiin, millel on võimsad antioksüdantsed omadused. Baikali tihashein normaliseerib veresoonte tegevust, omab põletikuvastast mõju. Parandab naha võimet kaitsta end stresside ja ümbritseva keskkonna agressiivse mõju eest. Hinnata selle taime rikkalikku raviomaduste kogumit võib vaid seda kuldjuureks nimetades.

Ženšenn on tuntud kui biogeenne stimulaator. Selles sisalduvad eeterlikud ja rasvõlid, suhkrud, tärklis, vitamiinid, mikroelemendid. Ženšenni ekstrakt kiirendab epidermise rakkude regeneratsiooni, reguleerib naha vee-soola ja valkude tasakaalu. Ženšenn on intensiivsetes nahahooldusvahendites asendamatuks komponendiks. Kuldjuurel põhinevate toodete kasutamine aeglustab vananemisprotsessi, taastab naha loomuliku elastsuse, parandab selle seisundit ja värvi. Leevendab nahaärritusi, kaitseb nahka veekaotuse eest.

Soovitatakse regeneratsiooni vajavale nahale, samuti ka stressis olevale nahale. Soovitatakse põhihooldusena kõikidele nahatüüpidele alates 40. eluaastast. Alates 35. eluaastast kasutatakse taastavate kuuridena.

Loe edasi