Sari merevaigu ja mere ekstraktide baasil

Kirjeldus

Bioenergeetiline kompleks naha nooruslikkuse säilitamiseks. Igal aastal puhkusele minnes unistate Te ainult ühest – hästi väljapuhkamisest. Lainete kohin rahustab Teid, soe päike soojendab, jahe merevesi reibastab ja värskendab meeldivalt. Peale puhkust tunnete Te end uuenenuna, noorena, küllastatuna mere energiast ja jõust.

Teie nahk soovib samuti puhata ja taastuda. Vale toitumise ja eluviisi tõttu, eriti intensiivsel tööperioodil, ei saa meie organismi rakud piisavas koguses vitamiine, mineraale, aminohappeid ja teisi bioloogiliselt aktiivseid aineid. Krooniline rakunälg ongi kaasaegse inimese halva tervisliku seisundi ja välimuse põhjustajaks.

Tänu professor Shu Ksiao Ksiani poolt kosmeetikafirmale PULANNA merevaigu ja mereekstraktide baasil loodud vahendite sarja “rosinale” – bioenergeetilisele kompleksile – on Teie nahale antud unikaalne võimalus sukelduda ookeani sügavustesse ja rikastuda selle võimsuse ja jõuga ning laadida end merevaigu energiaga.

Merevaigu ja mereekstraktide baasil loodud kosmeetikasari on suurepärane võimalus lasta oma nahal puhata, vaigistada rakunälg – varustada nahka intensiivselt niiskusega, vitamiinidega, mineraalide ja aminohapetega, et säilitada noorus, tervis ja ilu, taastada kindel kaitse negatiivsete välismõjude vastu.

Merevaigu ja mereekstraktide baasil loodud kosmeetikavahendite seeria PULANNA on auhinnatud Metðnikovi nimelise VLTA kuldse aumedaliga “Praktilise panuse eest rahvuse tervise tugevdamisse”. Soovitatakse põhihooldusena kõikidele nahatüüpidele alates 30 eluaastast. Kuni 30-nda eluaastani kasutatakse taastavate kuuridena.

Loe edasi