Sari rohelise tee baasil

Uued Pulanna komplektidUued Pulanna komplektid

Kirjeldus

Ideaalne tasakaal ja kaitse stressi vastu noorele nahale. Juba rohkem kui 5000 aastat joovad hiinlased rohelist teed, mis lubab neil säilitada hea tervise pikkadeks aastateks. Roheline tee on tuntud oma unikaalsete farmakoloogiliste omaduste poolest ja on üheks tähtsaimaks ravimtaimeks Hiina rahvameditsiinis.

Teelehtedes sisalduvad alkaloidid, flavonoidid, polüfenoolid, kofeiin, vitamiinid C, B1, B2, K, P, mikroelemendid (kaalium, kaltsium, magneesium, raud jne.), väike kogus eeterlikke õlisid. Tänu võimele säilitada naha noorus ja ilu, parandada näovärvi ja aeglustada vananemisprotsessi, kasutatakse rohelise tee ekstrakti laialdaselt kosmeetikatööstuses.

Rohelise tee ekstrakt puhastab poore mitte ainult mehaaniliselt, vaid ka biokeemiliselt, leevendab naha kuivust, parandab mikrotsirkulatsiooni kudedes, tugevdab mikroveresoonte seinu, kaitseb nahka vabade radikaalide kahjustava mõju eest, UV-kiirte kahjuliku mõju eest, toniseerib ja tugevdab nahka.

Kompleksis teiste sellesse seeriasse kaasatud taimedega lahendab see tulemuslikult kombineeritud nahatüübi probleemid (läige, põletikud, reljeefsus). Soovitatakse põhihooldusena alates 20. eluaastast kuivale, normaalsele ja kombineeritud nahatüübile.

Loe edasi