Pulanna

Pulanna kosmeetikasarja eripära peitub idamaade meditsiini saladuste oskuslikus põimimises Euroopa kosmeetikateaduse uuendustega.

Targad idamaade meistrid, kes kasutasid haiguste ennetamisel ja ravimisel loodusande ning mõistsid loodusseadusi, hoidsid hoolikalt oma teadmisi ja andsid neid tuhandeid aastaid põlvest põlve edasi.

Oma retseptides kombineerisid nad oskuslikult haruldasi ravimtaimi, metalle ja mineraale, mille poolest on rafineeritud idamaad nii kuulsad. Idamaade kordumatute metoodikate ja naturaalsete koostisosade ning lääne juhtivate kosmeetikateadlaste uusimate saavutuste harmooniline kooskõla – see ongi Pulanna.

Juba 20. sajandi 90ndate aastate lõpul ühendasid Hiina professor Shu Xiao Xian ja Poola professor Glinka oma jõud Pulanna kosmeetikatoodete loomiseks.

Aastatepikkused kogemused kosmeetikateaduse vallas ja idamaade meditsiini säilinud saladuste tundmine võimaldavad oskuslikult põimida kordumatuid komponente (biokuld, biohõbe, pärlid, nefriit, merevaik, merekollageen, ženšenni ja pantrilille juur, aga ka idamaised ravimtaimed) eksklusiivse koostisega õlide, kreemide ja palsamite tootmiseks.

Tänu Pulanna kosmeetikasarja erilisele tootmismetoodikale säilib looduslike koostisosade efektiivsus. Pulanna on õrn ja tõhus hoolitsus tänapäevase Euroopa naise naha eest.