Silk silmalaugude kreem 30g

12.25 

Laos

Kreem pehmendab ja niisutab silmaümbruse õrna nahka, alandab turset, kaotab tumedad rõngad silmade ümbert, pidurdab naha vananemisprotsessi, silub kortse, tõstab naha toonust ja suurendab elastust.

SKU: 41-002

Tarneviis

Riik: Ameerika Ühendriigid (US). Tasuta tarne üle €.

Tarneviis Hind Tarneaeg
Standardpakk 24.00  14-21 tööpäeva

Tootekirjeldus

Kreem pehmendab ja niisutab silmaümbruse õrna nahka, alandab turset, kaotab tumedad rõngad silmade ümbert, pidurdab naha vananemisprotsessi, silub kortse, tõstab naha toonust ja suurendab elastust. Toidab ja kaitseb lauge ümbritseva keskkonna kahjulike mõjude eest. Sobib ideaalselt massaazivahendiks.

Peamised koostisosad

Nõiapuu- ja kummeliekstrakt,vitamiin E, hüaluroonhape.

Kasutamisjuhend

Võtta spaatliga veidi geeli ja 1-2 kreemikuulikest, kanda pehmelt silmade ümbrusse välimisest nurgast kuni ninani. Protseduur soovitatakse läbi teha iga päev. Enne kui jumestama hakata, tuleb oodata, kuni kreem on nahka imbunud. Nahk silmade ümbruses on on kõige õrnem ja tundlikum, mistõttu ta vajab ettevaatlikku hooldust. Silmaümbruse nahka ei tohi venitada. Nahk silmade ümber – see on naha esimene piirkond, kus ilmneb vananemisprotsess. Seepärast tuleb silmaümbruse nahale pöörata erilist tähelepanu.

Lisainfo

Bränd

Vanus

40+

Suurus

30g

Sari

Koostisosa

hüaluroonhape, nõiapuu- ja kummeliekstrakt, vitamiin E

Otstarve

Ealiste muutuste kõrvaldamine, Ealiste muutuste profülaktika, Intensiivne toitmine ja taastamine

Nahatüpp

Kuiv nahk, Normaalne nahk, Tundlik nahk

Sulle võib meeldida ka…